KONST / Litografier / Litografi 15042070
nr 1504 2070
Patrick Dupré
(f. 1945), Frankrike
Litografi, Signerad, numrerad 86/150. Bildmått: 49x49 cm, yttermått inklusive ram: 77x64 cm
Patrick Dupré, fransk bildkonstnär född 1945.
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 november 2022
kl 20:01:22
29/10 19:09:12
100 kr
31/10 19:59:14
21 nov